Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Trebišov - 5.liga, muži 2021/2022

Tabuľka hráčov - body: 5. Liga mužov OSTZ Trebišov

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 43 41 41
2 Szabó Ľudovít OKST S.n.Bodrogom A 45 39 39
3 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 37 37 37
4 Filep Simeon ŠKTS Pribeník B 36 29 29
5 Jarabek Radoslav OKST Regmont Hraň A 37 27 27
6 Horcsin Tibor TJ Kráľovský Chlmec A 43 26 26
7 Szabó Patrik OKST S.n.Bodrogom A 35 25 25
8 Fülöp Jozef ŠKTS Pribeník B 40 24 24
9 Švec Rastislav OSK Michaľany B 23 22 22
10 Mihajlo David OKST Regmont Hraň A 35 22 22
11 Molnár Ladislav ml. TJ Kráľovský Chlmec A 36 22 22
12 Haminda Tibor ŠKTS Pribeník B 48 22 22
13 Zubko Mikuláš ŠKST Sokol Vojčice C 44 21 21
14 Balogh Alexander TJ Kráľovský Chlmec A 29 20 20
15 Lázar Ján OKST S.n.Bodrogom A 27 18 18
16 Leško Tomáš ŠKST Sokol Vojčice C 27 18 18
17 Gergely Juraj OKST Somotor C 45 18 18
18 Piňko Marián ŠKST Sokol Vojčice C 29 17 17
19 Tóth Andrej ŠKTS Pribeník B 20 16 16
20 Roland Róth OKST Somotor C 23 15 15
21 Juras Jozef OKST S.n.Bodrogom A 24 15 15
22 Sipos Roland TJ Kráľovský Chlmec A 29 15 15
23 Zubko Ján ŠKST Sokol Vojčice C 38 15 15
24 Csorosz Patrik OKST S.n.Bodrogom A 26 13 13
25 Kišš Peter TJ Kráľovský Chlmec A 23 12 12
26 Kajla Dezider OKST Somotor C 35 12 12
27 Jaššo Marián ŠKST Sokol Vojčice C 34 11 11
28 Gulyás Szabólcs OKST S.n.Bodrogom A 22 10 10
29 Mlej Jaroslav OSK Michaľany B 42 10 10
30 Nagy Tomáš OKST Somotor C 10 9 9
31 Mihajlo Michal OKST Regmont Hraň A 12 6 6
32 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 16 6 6
33 Szakszon Oskár TJ Kráľovský Chlmec A 19 6 6
34 Eszenyi Jozef ŠKTS Pribeník B 23 6 6
35 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 4 4 4
36 Jeňo Dušan ŠKST Sokol Vojčice C 4 3 3
37 Srvátka František ŠKTS Pribeník B 9 3 3
38 Vavrek Pavol ŠKST Sokol Vojčice C 11 3 3
39 Tobiáš Jozef OSK Michaľany B 25 3 3
40 Kudrec Mikuláš OSK Michaľany B 28 3 3
41 Majerník Erik OKST S.n.Bodrogom A 2 2 2
42 Kajla Botond - Balázs OKST Somotor C 41 2 2
43 Jarabek Matúš OKST Regmont Hraň A 1 1 1
44 Hadinger Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 3 1 1
45 Szabó Ferdinand TJ Kráľovský Chlmec A 3 1 1
46 Hajdu Róbert OKST Somotor C 4 1 1
47 Gašpár Radovan OSK Michaľany B 4 1 1
48 Kaško Ernest OKST Somotor C 12 1 1
49 Halkai Marek OSK Michaľany B 27 1 1
50 Vaško Ján OSK Michaľany B 35 1 1
51 Pustai Adrián ml. OKST Regmont Hraň A 2 0 0
52 Majernik Adam OKST S.n.Bodrogom A 4 0 0
53 Lakatoš Teodor OKST S.n.Bodrogom A 4 0 0
54 Kálmán Jozef OKST Somotor C 4 0 0
55 Tóth Peter ŠKTS Pribeník B 4 0 0
56 Tomáš Marek OSK Michaľany B 6 0 0
57 Pirovits Ladislav TJ Kráľovský Chlmec A 6 0 0
58 Paľuch Roland OKST Somotor C 6 0 0
59 Kovács Edvin OKST Somotor C 8 0 0