Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Trebišov - 5.liga, muži 2021/2022

Úspešnosť v dvojhrách: 5. Liga mužov OSTZ Trebišov

Od 100%(48) do 50%(24) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 37 37 0 100.00
2 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 43 41 2 95.35
3 Szabó Ľudovít OKST S.n.Bodrogom A 45 39 6 86.67
4 Filep Simeon ŠKTS Pribeník B 36 29 7 80.56
5 Jarabek Radoslav OKST Regmont Hraň A 37 27 10 72.97
6 Szabó Patrik OKST S.n.Bodrogom A 35 25 10 71.43
7 Balogh Alexander TJ Kráľovský Chlmec A 29 20 9 68.97
8 Leško Tomáš ŠKST Sokol Vojčice C 27 18 9 66.67
9 Lázar Ján OKST S.n.Bodrogom A 27 18 9 66.67
10 Mihajlo David OKST Regmont Hraň A 35 22 13 62.86
11 Juras Jozef OKST S.n.Bodrogom A 24 15 9 62.50
12 Molnár Ladislav ml. TJ Kráľovský Chlmec A 36 22 14 61.11
13 Horcsin Tibor TJ Kráľovský Chlmec A 43 26 17 60.47
14 Fülöp Jozef ŠKTS Pribeník B 40 24 16 60.00
15 Piňko Marián ŠKST Sokol Vojčice C 29 17 12 58.62
16 Sipos Roland TJ Kráľovský Chlmec A 29 15 14 51.72
17 Csorosz Patrik OKST S.n.Bodrogom A 26 13 13 50.00
18 Zubko Mikuláš ŠKST Sokol Vojčice C 44 21 23 47.73
19 Haminda Tibor ŠKTS Pribeník B 48 22 26 45.83
20 Gergely Juraj OKST Somotor C 45 18 27 40.00
21 Zubko Ján ŠKST Sokol Vojčice C 38 15 23 39.47
22 Kajla Dezider OKST Somotor C 35 12 23 34.29
23 Jaššo Marián ŠKST Sokol Vojčice C 34 11 23 32.35
24 Mlej Jaroslav OSK Michaľany B 42 10 32 23.81
25 Tobiáš Jozef OSK Michaľany B 25 3 22 12.00
26 Kudrec Mikuláš OSK Michaľany B 28 3 25 10.71
27 Kajla Botond - Balázs OKST Somotor C 41 2 39 4.88
28 Halkai Marek OSK Michaľany B 27 1 26 3.70
29 Vaško Ján OSK Michaľany B 35 1 34 2.86
Od 50%(24) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 4 4 0 100.00
2 Majerník Erik OKST S.n.Bodrogom A 2 2 0 100.00
3 Jarabek Matúš OKST Regmont Hraň A 1 1 0 100.00
4 Švec Rastislav OSK Michaľany B 23 22 1 95.65
5 Nagy Tomáš OKST Somotor C 10 9 1 90.00
6 Tóth Andrej ŠKTS Pribeník B 20 16 4 80.00
7 Jeňo Dušan ŠKST Sokol Vojčice C 4 3 1 75.00
8 Roland Róth OKST Somotor C 23 15 8 65.22
9 Kišš Peter TJ Kráľovský Chlmec A 23 12 11 52.17
10 Mihajlo Michal OKST Regmont Hraň A 12 6 6 50.00
11 Gulyás Szabólcs OKST S.n.Bodrogom A 22 10 12 45.45
12 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 16 6 10 37.50
13 Srvátka František ŠKTS Pribeník B 9 3 6 33.33
14 Hadinger Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 3 1 2 33.33
15 Szabó Ferdinand TJ Kráľovský Chlmec A 3 1 2 33.33
16 Szakszon Oskár TJ Kráľovský Chlmec A 19 6 13 31.58
17 Vavrek Pavol ŠKST Sokol Vojčice C 11 3 8 27.27
18 Eszenyi Jozef ŠKTS Pribeník B 23 6 17 26.09
19 Gašpár Radovan OSK Michaľany B 4 1 3 25.00
20 Hajdu Róbert OKST Somotor C 4 1 3 25.00
21 Kaško Ernest OKST Somotor C 12 1 11 8.33
22 Kovács Edvin OKST Somotor C 8 0 8 0.00
23 Tomáš Marek OSK Michaľany B 6 0 6 0.00
24 Pirovits Ladislav TJ Kráľovský Chlmec A 6 0 6 0.00
25 Paľuch Roland OKST Somotor C 6 0 6 0.00
26 Tóth Peter ŠKTS Pribeník B 4 0 4 0.00
27 Majernik Adam OKST S.n.Bodrogom A 4 0 4 0.00
28 Lakatoš Teodor OKST S.n.Bodrogom A 4 0 4 0.00
29 Kálmán Jozef OKST Somotor C 4 0 4 0.00
30 Pustai Adrián ml. OKST Regmont Hraň A 2 0 2 0.00