Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Trebišov - 5.liga, muži 2021/2022

Rozpis súťaže: 5. Liga mužov OSTZ Trebišov

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 41 . týždeň roku 2021
1 16.10.2021
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
 
2 16.10.2021
So 13:00
OSK Michaľany B
ŠKTS Pribeník B
1 : 17 Web zápis
R.Sipos
 
3 16.10.2021
So 14:00
OKST Somotor C
OKST Regmont Hraň A
2 : 16 Web zápis
R.Sipos
 
4 17.10.2021
Ne 10:00
OKST S.n.Bodrogom A
TJ Kráľovský Chlmec A
12 : 6 Web zápis
R.Sipos
 
2 . kolo - 42 . týždeň roku 2021
5 23.10.2021
So 18:00
TJ Kráľovský Chlmec A
 
6 23.10.2021
So 18:00
OKST Regmont Hraň A
OKST S.n.Bodrogom A
12 : 6 Web zápis
R.Sipos
 
7 23.10.2021
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
OKST Somotor C
12 : 6 Web zápis
R.Sipos
 
8 23.10.2021
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OSK Michaľany B
13 : 5 Web zápis
R.Sipos
 
3 . kolo - 44 . týždeň roku 2021
9 06.11.2021
So 13:00

OSK Michaľany B
 
10 05.03.2022
So 14:00
OKST Somotor C
ŠKST Sokol Vojčice C
5 : 13 Web zápis
R.Sipos
 
11 06.03.2022
Ne 10:00
OKST S.n.Bodrogom A
ŠKTS Pribeník B
13 : 5 Web zápis
R.Sipos
 
12 05.03.2022
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
OKST Regmont Hraň A
3 : 15 Web zápis
R.Sipos
 
4 . kolo - 45 . týždeň roku 2021
13 13.11.2021
So 17:00
OKST Regmont Hraň A
 
14 12.03.2022
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
TJ Kráľovský Chlmec A
6 : 12 Web zápis
R.Sipos
 
15 12.03.2022
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST S.n.Bodrogom A
6 : 12 Web zápis
R.Sipos
 
16 12.03.2022
So 13:00
OSK Michaľany B
OKST Somotor C
8 : 10 Web zápis
R.Sipos
 
5 . kolo - 46 . týždeň roku 2021
17 20.11.2021
So 14:00

OKST Somotor C
 
18 20.03.2022
Ne 10:00
OKST S.n.Bodrogom A
OSK Michaľany B
13 : 5 Web zápis
R.Sipos
 
19 19.03.2022
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
ŠKST Sokol Vojčice C
12 : 6 Web zápis
R.Sipos
 
20 19.03.2022
So 18:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKTS Pribeník B
12 : 6 Web zápis
R.Sipos
 
6 . kolo - 47 . týždeň roku 2021
21 27.11.2021
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
 
22 26.03.2022
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Regmont Hraň A
5 : 13 Web zápis
R.Sipos
 
23 22.04.2022
Pi 17:00
OSK Michaľany B
TJ Kráľovský Chlmec A
5 : 13 Web zápis
R.Sipos
 
24 26.03.2022
So 14:00
OKST Somotor C
OKST S.n.Bodrogom A
7 : 11 Web zápis
R.Sipos
 
7 . kolo - 48 . týždeň roku 2021
25 04.12.2021
So 10:00

OKST S.n.Bodrogom A
 
26 02.04.2022
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
OKST Somotor C
13 : 5 Web zápis
R.Sipos
 
27 02.04.2022
So 18:00
OKST Regmont Hraň A
OSK Michaľany B
16 : 2 Web zápis
R.Sipos
 
28 02.04.2022
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
ŠKST Sokol Vojčice C
10 : 8 Web zápis
R.Sipos
 
8 . kolo - 03 . týždeň roku 2022
29 22.01.2022
So 17:00

ŠKST Sokol Vojčice C
 
30 09.04.2022
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
OSK Michaľany B
17 : 1 Web zápis
R.Sipos
 
31 09.04.2022
So 18:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Somotor C
16 : 2 Web zápis
R.Sipos
 
32 09.04.2022
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
OKST S.n.Bodrogom A
7 : 11 Web zápis
R.Sipos
 
9 . kolo - 04 . týždeň roku 2022
33 29.01.2022
So 18:30

TJ Kráľovský Chlmec A
 
34 24.04.2022
Ne 10:00
OKST S.n.Bodrogom A
OKST Regmont Hraň A
7 : 11 Web zápis
R.Sipos
 
35 23.04.2022
So 14:00
OKST Somotor C
ŠKTS Pribeník B
6 : 12 Web zápis
R.Sipos
 
36 23.04.2022
So 13:00
OSK Michaľany B
ŠKST Sokol Vojčice C
5 : 13 Web zápis
R.Sipos
 
10 . kolo - 05 . týždeň roku 2022
37 05.02.2022
So 17:00
OSK Michaľany B
 
38 30.04.2022
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Somotor C
17 : 1 Web zápis
R.Sipos
 
39 30.04.2022
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
OKST S.n.Bodrogom A
8 : 10 Web zápis
R.Sipos
 
40 30.04.2022
So 18:00
OKST Regmont Hraň A
TJ Kráľovský Chlmec A
14 : 4 Web zápis
R.Sipos
 
11 . kolo - 06 . týždeň roku 2022
41 12.02.2022
So 18:00

OKST Regmont Hraň A
 
42 07.05.2022
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
ŠKTS Pribeník B
11 : 7 Web zápis
R.Sipos
 
43 08.05.2022
Ne 10:00
OKST S.n.Bodrogom A
ŠKST Sokol Vojčice C
16 : 2 Web zápis
R.Sipos
 
44 07.05.2022
So 14:00
OKST Somotor C
OSK Michaľany B
15 : 3 Web zápis
R.Sipos
 
12 . kolo - 07 . týždeň roku 2022
45 19.02.2022
So 17:00
OKST Somotor C
 
46 14.05.2022
So 13:00
OSK Michaľany B
OKST S.n.Bodrogom A
0 : 18 Web zápis
R.Sipos
 
47 14.05.2022
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
TJ Kráľovský Chlmec A
7 : 11 Web zápis
R.Sipos
 
48 14.05.2022
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
OKST Regmont Hraň A
6 : 12 Web zápis
R.Sipos
 
13 . kolo - 08 . týždeň roku 2022
49 26.02.2022
So 17:00

ŠKTS Pribeník B
 
50 21.05.2022
So 18:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Sokol Vojčice C
14 : 4 Web zápis
R.Sipos
 
51 21.05.2022
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
OSK Michaľany B
15 : 3 Web zápis
R.Sipos
 
52 21.05.2022
So 10:00
OKST S.n.Bodrogom A
OKST Somotor C
11 : 7 Web zápis
R.Sipos
 
14 . kolo - 09 . týždeň roku 2022
53 06.03.2022
Ne 17:00
OKST S.n.Bodrogom A
 
54 28.05.2022
So 14:00
OKST Somotor C
TJ Kráľovský Chlmec A
4 : 14 Web zápis
R.Sipos
 
55 28.05.2022
So 13:00
OSK Michaľany B
OKST Regmont Hraň A
7 : 11 Web zápis
R.Sipos
 
56 28.05.2022
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
ŠKTS Pribeník B
12 : 6 Web zápis
R.Sipos