Turnaj v Domaňovciach

Pridané do kategórieTurnaje
 • MK
  Michal Komara pred 10 mesiacmi

  Turnaj v Domaňovciach

  Rok uplynul ako voda a nádšenci stolného tenisu v Domaňovciach opať zorganizovali už 9.ročník memoriálu ing.Martina Kočiša.

  Bol to krásny turnaj nielen po kvalitatívnej , ale hlavne po ľudskej a kolegiálnej stránke. Turnaj je limitovaný 24 hráčmi od 4 ligy až po 7 ligu, takže ktorýkoľvek hráč može prekvapiť a vyhráť zápas, aj keď na tomto turnaji o to vôbec nejde.

  Finále bolo naozaj mimoriadne dramatické, keď minuloročný víťaz Marek Geletka v piatom sete prehrával 10 ku 6, aby nakoniec vyhral 13 ku 11 s veľmi  ťažkým súperom Emilom Krotkým z Lieskovian. Tretí bol Jozef Balla a  štvrtý Ondrej Holotňak obaja z Jamníka.Marek Geletka samozrejme z domáceho tímu.

        Musím poďakovať hlavným kuchárom Mirkovi Farkašovskému a Jankovi Gondovi, ktorí opäť pripravili neskutočné jedlá ako  pečený bôčik, výnikajúcu fazuľovicu, ale i domáce koláče a samozrejme k tomu nemôže chýbať aj občerstvenie podľa chuti.

       Kiežby takýchto turnajov bolo čo najviac, ale ako organizátori hovoria, podstatné je, že sa stretávajú v Domaňovciach dobrí hráči a skutoční kamaráti.

       Máme za sebou krásny 9.ročník, už teraz sa tešíme na júbilejný 10 ročník,uvidíme, čím nás opäť organizátori prekvapia.

   

         S poďakovaním za všetkých aktérov turnaja Michal Komara

 • Milan Szarvaš pred 10 mesiacmi

  zdravím, jeden príspevok o tomto turnaji som zmazal (boli identické) a presunul do kategórie Turnaje, kde patrí.

Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte a zanechajte odpoveď.