Novinky v PinesSK

Pridané do kategórieVšeobecné
 • Milan Szarvaš pred 10 mesiacmi

  ahojte,

  do systému PinecSK som doplnil nasledovné veci:

  1. Možnosť nahrania pripomienok k zápasu napísaných na zápise

  Ak domáci, hostia alebo rozhodca napíšu nejaké pripomienky k zápasu (výhrady k vedeniu zápasu, teplota v herni, porušenie niektorého článku súťažného poriadku  a pod.), tak tieto sa napíšu buď ešte na prednú stranu zápisu (pokiaľ to formát použitého zápisu dovoľuje), alebo keď je text pripomienok dlhší, tak na zadnú stranu zápisu. Aby bolo možné nahrať tieto pripomienky a ich evidovať v systéme, tak je urobená nasledovná zmena:

  • v časti, kde sa nahráva scan zápisu je teraz možnosť nahrania aj druhej strany zápisu 
  • ak budú pripomienky k zápasu napísané iba na prednej časti zápisu, tak prednú časť zápisu nahrajte dvakrát.
  • ak budú zápísané na zadnej časti zápisu, tak nahrajte v druhom kroku zadnú časť zápisu
  • samozrejme ak zápis neobsahuje žiadne pripomienky, tak sa postupuje ako doteraz t.j. sa vykoná len nahranie prednej strany zápisu

   Skutočnosť, že u nejakého zápasu, boli zápisané a nahrané nejaké pripomienky, sa budú zobrazovať tak, že v menu Výsledky ->zápasy bude vedľa symbolu scanu zápasu zobrazený ďaľší symbol t.j. pripomienky k zápasu.

   

  2. Evidencia pokút

  Ak nejaké mužstvo/klub dostane z nejakého dôvodu pokutu, ŠTK to môže zadať aj do systému a pokuty je možné vidieť potom cez menu Súťaž -> pokuty, pričom je možné prepínať zobrazenie všetkých pokút alebo iba nezaplatených. Súčasne je zobrazené aj číslo účtu/Iban, na ktoré je nutné pokuty uhradiť a takto nie je potrebné to niekde hľadať.

   

  PS. dúfam, tak ako zrejme každý, že táto nepríjemná situácia s Covid19 sa čím skôr vyrieši a bude možné naštartovať okrem iného aj stolnotenisové súťaže wink.

   

  milan

   

Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte a zanechajte odpoveď.