Vytvorenie súpisky cez PinecSK

Pridané do kategórieVšeobecné
 • Milan Szarvaš pred 10 mesiacmi

  ahojte,

  v menu pribudla nová položka s názvom Register, ktorá obsahuje (zatiaľ):

  • register hráčov
  • rebríčky
  • vytvorenie súpisky

   

  register hráčov

  obsahuje zoznam hráčov, tak ako je uvedený v databáze SSTZ. Je možné v ňom vyhľadávať informácie o jednotlivých hráčoch podľa priezviska, mena resp. klubu (stačí zadať časť názvu klubu - nemusí byť zadané napr. STO Lemešany, ale stačí zadať lemesany). Nie je nutné pri vyhľadávaní zadávať interpunkciu a nerozlišujú sa malé a veľké písmená. V tomto registry je veľmi dôležitá položka Reg číslo, ktoré je pridelené každému registrovanému hráčovi a ktoré je možné využiť pri rýchlom vytvorení súpisky viď ďalej.

   

  rebríčky

  uvedené sú rebríčky, ktoré som mal k dispozícii a ktoré som naimportoval do systému, momentálen sú tam 3 rebríčky:

  • Muži SR
  • Ženy SR
  • Muži PO KE kraj

  Ak chcú ŠTK-ári jednotlivých zväzov mať uvedené svoje rebríčky, nech mi ich pošlú v excel tvare resp. nech sa so mnou spoja pre bližšie informácie.

   

  vytvorenie súpisky

  toto je pomôcka pre vedúcich jednotlivých mužstiev, kde si môžu veľmi rýchlo a jednoducho vytvoriť súpisku svojho mužstva. Je však dôležité, aby súpisku vytvorili tak, aby zadávali iba Reg čísla hráčov, ktoré si dopredu môžu vyhľadať v registry viď vyššie. Zadaním Reg čísla hráča, sa ostatné údaje dotiahnu zo systému. Ak je v systéme nahraný aj rebríček pre príslušný zväz (momentálne 3 uvedené vyššie), tak je možné tento zvoliť cez položku Rebríček, pričom sa najprv zvolí úroveň (republikový, regionálny, krajský, okresný, iný) a následne samotný rebríček z filtrovaného zoznamu. Napr. pre zvolenie rebríčka Muži PO KE kraj, sa najprv zvolí úroveň - krajský a následne sa vyberie samotný rebríček Muži PO KE kraj. V takom prípade sa do súpisky po zadaní Reg čísla dotiahne aj poradie hráča v danom rebríčku. Súpisku je možné dokonca podpísať, ak ju budete vytvárať na mobile, tablete alebo počítači s dotykovou obrazovkou.

  Ak je súpiska vytvorená, tak je možné ju exportovať do:

  • Pdf tvaru
  • Excel tvaru (neprenáša sa podpis)

  Takto vytvorené súpisky je možné poslať ŠTK a to najmä v excel tvare. Súpisku v excel tvare je možné naimportovať v administračnej časti a tým pádom má aj ŠTK uľahčenú prácu.

   

  milan

Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte a zanechajte odpoveď.