Zastavenie starého diskusného fóra

Pridané do kategórieVšeobecné
 • Milan Szarvaš pred rokom

  ahojte,

  zadávanie oznamov k súťažiam resp. diskusné príspevky sa presúvajú dnešným dňom na toto diskusné fórum. Pre prihlasovanie do tohto diskusného fóra viď predchádzajúci príspevok s názvom Ako sa prihlasovať do novej verzie PinecSK.

  Prosím naďalej, aby ste testovali prevádzku nového systému (viac čítajte v predchádzajúcich príspevkoch). Pred nadstavbovou časťou kt. začína 26-27.1. všetky údaje na novom systéme zosynchronizujem s údajmi na starom (aktuálnom) systéme. Dovtedy (cca ešte 10 dní) na novom systéme môžete skúšať a meniť údaje (zadávanie resp. mazanie zápisov) ako chcete.

  So štartom nadstavbovej časti zadávajte údaje (zápisy) do oboch systémov, pričom za platné údaje sa stále považujú tie na starom (aktuálnom) systéme. Akékoľvek problémy (zadávanie údajov, nezhoda niektorých tabuliek a pod.) mi prosím hláste najlepšie napísaním na toto diskusné fórum  (kategória Pripomienky). Po odladení prípadných chýb resp. problémov novej verzie PinecSk zistených v testovacej prevádzke by nasledoval úplný prechod na novú verziu a odpojenie starej verzie. Termín závisí samozrejme od množstva a závažnosti prípadných chýb. 

  Od času, keď som zverejnil prvé príspevky ohľadom novej verzie, som dosť prerobil ovládanie novej verzie, ak pristupujete na stránku z mobilu. Na túto časť boli určité kritické pripomienky, tak otestujte prosím, či stávajúca verzia na mobiloch sa už ovláda a pozerá lepšie.

  Staré príspevky na starom fóre, ak niekto potrebuje, je stále možné čítať na adrese http://www.pinec.sk/punbb/. Nové príspevky však tam už nepíšte.

  milan

Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte a zanechajte odpoveď.